Пленер


 

Пленер — це фотосесія просто неба в м. Полтава або як її часто називають «пленер» похідне від французького en plein air, являє собою фотосесію не обмежену простором фотостудії в м. Полтава. При цьому в ній може брати участь як одна людина так і багато людей. Все залежить від вихідної ідеї та кінцевого результату. Це може бути як зйомка для поповнення портфоліо моделі (модельного бука), наприклад і від елементарної фотосесії в м. Полтава так і з ретельно опрацьованими образами, нарядами, зачіскою, макіяжем та іншими підібраними аксесуарами для Вашої фотосесії в м. Полтава. Видатні якості фотосесії на пленері в м. Полтава, в порівнянні зі студійним фотографуванням м. Полтава, це природньо різні натуральні плани, від лісу та зеленої трави, до кам’яних урбаністичних та індустріальних забудов. Правда в цьому є і свої складнощі, це раптова зміна погодних умов, підбір правильної локації та часу доби з відповідним освітленням для Вашої фотосесії у м. Полтава

Для того щоб виконати фотосесію на пленері, від вас буде потрібно забукати необхідну дату. Ми з Вами зустрічаємося та обговорюємо подробиці фотозйомки, визначаємо локацію для фотосесії м. Полтава або за межами міста, правильно підходящий час для фотосесії, прораховуємо концепцію та необхідні деталі.
Робота над фотосесією може бути проведена як за один день, так і може тривати кілька днів, все залежить від складності ідеї фотосесії м. Полтава та бажаного результату.
Всі фотографії з Вашої фотосесії Ви отримуєте в обговореній кількості в електронному вигляді на флешці або через файлообмінник будь-яким зручним для Вас способом. Друк фотографій на папері, фотокниг, друк на полотні, глибина ретуші фотографій (складність обробки фотографій) та багато інших варіантів обговорюються окремо.
Термін виконання замовлення від 1 тижня, але не більше одного місяця.